Сучасний художник Дідьє Фаустіно народився у 1968 році у Франції. Архітектор закінчив Національну вищу школу архітектури у Парижі (École nationale supérieure d’architecture de Paris-Val de Seine, ex-École d’architecture de Paris-Villemin, ex-U.P.1). Фаустіно працює художником, архітектором та письменником-оглядачем. Архітектор працює за принципом: «Ніколи не можна робити одне і те ж». Саме Фаустіно розробив проекти культурного центру Louis Vuitton та будинку моди Hermès. Але однією із найсвіжіших та найвідоміших його робіт є потрійна інсталяція Des corps & Des astres.

Щороку одному із найталановитіших дизайнерів чи архітекторів Франції надається можливість внести зміни до унікальної будови створеної скульптором Андре Блоком Villa Bloc. У 2014 році така нагода випала і Дідьє Фаустіно, де він створив проект “Des corps & Des astres”. Цей загадковий проект охоплює будівлю ззовні та зсередини, а з’єднанує виміри ехо голосів, які перешіптуються між собою.

загальний вигляд замку з інсталяціями

Перед входом художник розмістив дуже яскраву композицію, яка нагадує візуальний образ крику в коміксах. Дідьє Фаустіно назвав свою споруду “This is not a Love Story”, вона відображає беззвучний крик, який рветься з середини будинку.

інсталяція при вході

Лампа Nowhere Somewhere” виготовлена із шести  стрілок та освітлює віллу всередині. Всі стрілки вказують на різні напрямки, вони символізують людські сумніви, демонструють вагання під час вибору життєвої дороги.

лампа із шести стрілок

Об’єднує та завершує всю композицію звукова інсталяція “Trust Me”. Вона включає у себе ехо трьох голосів, можливо, саме тих, що так довго хочуть вирватись назовні, але не можуть. Саме тут відвідувачі задумуються про глобальний та справжній сенс архітектури.

лампа-стрілки

Інсталяцію“This is not a Love Story” Дідьє Фаустіно встановив перед Архітектурною Асоціацією у Бедфорд-сквер у Лондоні. Він символізує сцену для публічного вираження своїх думок. Автор надіється, що така оригінальна сцена допоможе людям спонтанно виражати свої думки.

Споруду встановили 12 грудня 2015 року в честь виставки організованої Архітектурною Асоціацією (А.А.). Сталева конструкція покрита фанерою та пофарбована у яскраво-жовтий колір, щоб ефектно вирізнятись із домінуючої вікторіанської архітектури.

інсталяція в Лондоні

Таким оригінальним елементом можна прикрасити й сіро-бетонні квартали нашого міста Луцька. Реалізувати такий проект з легкістю допоможе дизайн-студія «NATRAVI».