«Ibis Styles» – новий, яскравий, стильний та сучасний готель у серці Львова. Оскільки він розташований у центрі міста, то оточений величезною кількістю історичних споруд, пам’яток архітектури, парків та ресторанів. Готель ідеально підходить для туристів, ділових поїздок та романтичних мандрівників.

Оскільки готель добудували нещодавно, то й дизайн інтер’єру суттєво різниться від одноманітних сірих готелів міста. Його розробкою займались польська дизайн-студія «EC-5 Architects», яка спеціалізується в галузі архітектури та інтер’єрів готелів. Команда мала на меті своїм проектом інтерпретувати історичне минуле Львова.

ibis-styles-hotel_301115_02

Основною концепцією архітекторів стало поєднання доступного комфорту та стилю. Дизайн «Ibis Styles» робить його упізнаваним поміж інших готелів завдяки унікальній барвистості, яскравості, енергійності. Добудований у 2015 році цей готель є 300-им у загальній мережі бренду «Ibis Styles». Окрім Львова такі позитивні готелі можна відшукати в 25 країнах по всьому світі.

ibis-styles-hotel_301115_05

Команда «EC-5 Architects» розуміла, що Львів є історичним місцем, тому вона інтерпретувала та поєднала старе та нове. А саме традиційну вишивку та старовинні елементи декору переробили у сучасні мотиви та візерунки, які прикрашають всю будівлю.

ibis-styles-hotel_301115_03

Окрім того, із вікон на кожному із восьми поверхів готелю можна побачити зображення повсякденного львівського сучасного життя із велосипедами, трамвайними коліями, старими школами, гербами та ліхтарями.

ibis-styles-hotel_301115_07

Основними критеріями бренду є простота, якість, святковість. Кожен бажаючий може розміститись на широких диванах у вестибюлі, посмакувати безкоштовної кави, почитати газети, журнали, скористатись безкоштовним інтернетом та комп’ютерним терміналом.

ibis-styles-hotel_301115_04

Оскільки «Ibis Styles» пишається тим, що вважається сімейним готелем, то тут можна віднайти  й ігрову зону для дітей. Номери оснащені великими ліжками, які служать координаційним центром кімнати. Тут гості зможуть комфортно відпочити від роботи, або навпаки – попрацювати. Яскравості в інтер’єр додають сучасні лампи, дерев’яні деталі та малюнки, що роблять готель енергійним та свіжим.

ibis-styles-hotel_301115_09