З 24 по 27 вересня у культурній столиці нашої країни, місті Львові відбувся 1-й фестиваль предметного дизайну Prom Design Fest. Не змогли оминути таку креативну подію й дизайнери  NATRAVI.

Для виставки організатори обрали особливу концепцію відкритого простору, яка імітувала справжнє помешкання для того, щоб учасники та глядачі могли повною мірою оцінити красу та практичність предметного дизайну.

expo

Більше двадцяти дизайнерських студій та надзвичайно талановитих майстрів зі Львова, Луцька, Києва, Харкова, Борислава, Запоріжжя, Рівного та Тернополя представляли власні вироби: меблі, освітлення та декор.

І якщо в Європі подібні виставки є буденною справою, то для українських дизайнерів така подія відбулась вперше. Всі прихильники оригінального та незвичного мистецтва або ж люди, які просто не байдужі до цікавих заходів мали нагоду поспілкуватись з українськими дизайнерами, побувати у творчій атмосфері та придбати вироби від вітчизняного виробника.

DSC_0353Комод від ART GLASS

DSC_0354

Торшер Yocco від Ideadeya

DSC_0410

Підставка для чашок від IONOV DESIGN

Під час фестивалю проходило багато лекцій, воркшопів і майстер-класів на тему оформлення інтер’єрів та консультацій від будівельних компаній, на яких кожен міг дізнатися про те, як створити вдома затишок, гармонію та комфорт.